گروه آموزشی تخصصی شهریار

آموزشگاه معماری شهریار

فعالیت و هنر حال انسان را خوب میکند و باعث می شود احساس خوبی از انجام آن کار داشته باشیم. هنرجو با گذراندن دوره آموزش طراحی داخلی می تواند کیفیت زندگی و فضایی که در آن زندگی میکند را ارتقا دهد. این فضا میتواند محل زندگی یا کار دوستان و اطرافیانش باشد. حتی میتواند روی شهر و جامعه خود تاثیر گذارد. در همین راستا آموزشگاه معماری شهریار اقدام به برگزاری دوره های آموزش دکوراسیون داخلی کرده که می توانید اطلاعات آن را در ادامه مشاهده کنید.

 

کلاس آموزش دکوراسیون داخلی ویژه بازار کار 

کلاس آموزش دکوراسیون داخلی ویژه بازار کار

رویکرد کلاس های دکوراسیون داخلی آموزشگاه معماری شهریار بازار کار است، نه ترسیم یک فضای رویایی و دور از ذهن برای هنرجو. چراکه در اکثر آموزشگاه های کشور، هنرجو برای بازارکار آماده نمیشود. بلکه درگیر پروژه های عجیب و غریبی میشود که شاید در آینده به عنوان طراح داخلی هیچوقت با چنین پروژه هایی در بازارکار روبرو نشود.
پروژه هایی که در آموزشگاه معماری شهریار به هنرجو تدریس میشود کاملا ملموس اند و از پروژ مسکونی و ویلا آغاز و در نهایت فضای تجاری ( یک مغازه داخل پاساژ و یک مغازه کنار خیابان ) طراحی کامل میشوند. در طول کلاس ها بازدیدهایی از کارگاه هایی در رابطه با صنعت چوب و ام دی اف، نمایشگاه های مربوطه، پروژه های اجرایی استاد طراحی داخلی خواهید داشت.

ورکشاپ های تخصصی آموزش طراحی دکوراسیون داخلی

همچنین شما در طی هر دوره 5 یا 6 ورکشاپ تخصصی خواهید داشت که خارج از سرفصل های کلاس خواهد بود و در موسسات دیگر اتفاق نمی افتد.
کلاس ها از صفر تا صد و به صورت جامع و در مدت 8 ماه برگزار می گردد و تمامی آنچه که هنرجو برای ورود به بازار کار احتیاج دارد گفته میشود.
 
 

دوره های آموزشگاه

سرفصل های دوره جامع طراحی داخلی

 • سرفصل های آموزشی دوره های ویژه دکوراسیون داخلی همراه با کارگاه های عملی و بازدید های اجرایی معماری و دکورسیون داخلی
 • طراحی فضاهای داخلی، دکوراسیون منزل
 • طراحی آشپزخانه و دکوراسیون داخلی آشپزخانه
 • طراحی اتاق خواب مستر ، دکوراسیون اتاق مهمان ، دکوراسیون اتاق نوزاد
 • دکوراسیون نشیمن خصوصی
 • دکوراسیون نشیمن پذیرایی
 • طراحی دکوراسیون سرویس ها
 • طراحی لابی و پارکینگ
 • آموزش جانمایی کردن فضاهای معماری مختلف در پلان .
 • آموزش رنگ در معماری داخلی
 • سبک شناسی در معماری داخلی
 • نور پردازی حرفه ایی
 • چیدمان در دکوراسیون داخلی
 • طراحی نماهای ساختمان
 • آشنایی با سبک های مختلف نما
 • نحوه صورت وضعیت نوشتن در معماری داخلی
 • حضور در کارگاه های اجرایی دکوراسیون داخلی به همراه بازدید از پروژه های مختلف اجرایی معماری و دکوراسیون داخلی
 • آموزش ساخت مدل ها و فضاهای معماری در تری دی مکس
 • دعوت از هنرجویان دکوراسیون و معماری داخلی به همراه اساتید مربوطه جهت حضور در نمایشگاه های بین المللی صنعت ساختمان ، معماری و معماری داخلی

 

دوره های آموزشگاه

اساتید دوره طراحی داخلی

سابقه اجرایی استاد مربوطه، از آنجا که کسی که سابقه اجرایی نداشته باشد نمیتواند بدرستی مطالب را برای هنرجو بیان کند و با توجه به اینکه استاد مربوطه  بسیاری از طرح های خود را شخصا اجرا کرده اند ، تدریس با بهترین کیفیت ممکن برای شما بیان خواهد شد تا بتوانید بیشترین بازدهی را داشته باشید.
استاد مربوطه بر همه نرم افزارهای معماری تسلط کامل دارد و  این جامعیت در نحوه تدریس به هنرجویان کمک بسزایی خواهد کرد. نرم افزار ها جزئی از طراحی داخلی است و ما نمی توانیم آنها را از هم جدا کنیم . کمتر اساتیدی هستند که هم به نرم افزارها مسلط هستند و هم میتوانند مسائل تئوری را بازگو کنند.
 

دوره های آموزشگاه

توانایی های هنرجو بعد از دوره آموزش دکوراسیون داخلی

هنرجو میتواند براحتی فضای داخلی مسکونی را بطور کامل مثل اتاق ، نشیمن ، آشپزخانه و…. طراحی کند و با توجه به آموخته های جامع خود وارد بازار کار شود .در طی این دوره آموزش نرم افزارهای تخصصی معماری همچون تری دی مکس که به صورت جامع و تخصصی تدریس میشود و در واقع میتوانید به عنوان متخصص نرم افزاری که آشنا به مباحث طراحی داخلی است، به سرعت وارد بازار کار حرفه ای شود.

بازار کار معماری داخلی

رشته طراحی داخلی برای کسانی که کار خوب، درجه یک و علمی انجام میدهند میتواند عالی باشد. اما برای کسانی که صرفا کپی کاری میکنند، بازار کار خوبی نیست.
همانطور که در ابتدا گفتیم این رشته دائما در حال پیشرفت است و شما میتواند روی آن حساب باز کنید.
در بازر کار طرا رشته هم میتوانید به صورت مستقل فعالیت کرده و هم بصورت طراح  در یک شرکت استخدام شوید.
این رشته از رشته های پرطرفدار در خارج از کشور نیز میباشد و بازر کار خوبی هم دارد.

 رشته دکوراسیون داخلی مناسب چه کسانی است؟

 • اولین شرط مهم برای موفقیت در رشته دکوراسیون داخلی علاقه میباشد و سن و جنسیت اصلا اهمیت ندارد .
 • مواردی مانند سطح توانایی و استعداد اکتسابی اند و همه می توانند در این رشته فعالیت کنند. تنها میزان علاقه مندی شما تعیین کننده ی موفقیت شما در این رشته خواهد بود.
 • رشته دکوراسیون داخلی مناسب کسانی است که برای تمرین، یادگیری، مطالعه، خوب دیدن و تجربه فضاهای مختلف وقت بگذارند.

پیش نیازهای دوره طراحی داخلی

دوره دکوراسیون داخلی به هیچ پیش نیازی نیاز ندارد و با توجه به اینکه دوره ها بصورت جامع برگزار می شوند هر آنچه که برای پیش نیاز هنرجو نیاز دارد، داخل خود دوره ها گنجانیده شده است .

 

دوره جامع آموزش دکوراسیون داخلی با مدرک بین المللی

دوره جامع آموزش دکوراسیون داخلی با مدرک بین المللی

گواهی پایان دوره ی آموزشی رشته دکوراسیون داخلی آموزشگاه معماری شهریار به دو زبان فارسی و یک زبان منتخب از طرف هنرجویان این مرکز به نسبت کشور مورد نظرشان جهت تحصیل یا کار صادر می گردد، که این گواهی ترجمه شده به تایید قوه قضائیه می رسد و به همراه گواهی پایان دوره داخلی آموزشگاه در اختیار هنرجویان محترم قرار می گیرد.

دوره جامع دکوراسیون داخلی به همراه کارگاه های عملی، ورکشاپ ها و بازدید از انواع پروژه های اجرایی:
 • پیش از هر تصمیم گیری جهت ثبت نام و برای انتخاب بهترین مرکز آموزشی با مدیریت گروه دکوراسیون داخلی و اساتید ما مشاوره ای داشته باشید.
 • در فضای آموزشی آموزشگاه معماری شهریار قراربگیرید.
 • با اساتید ما و تجربه های گرانقدر آموزشی آنها در طول سالیان سال از نزدیک آشنا شوید ،
 • نحوه ی آموزش این اساتید را که با متد روز و با بهترین امکانات آموزشی سمعی و بصری آموزشگاه برگزار می گردد ، ارزیابی کنید.
 •  مدارک و عکسهای بسیار زیادی که از پروژه های اجرائیشان در آرشیو آموزشگاه موجود می باشد را ببینید.

 

طراحی دکوراسیون داخلی

مزیت های رشته طراحی دکوراسیون داخلی

از دیگر مزیت های رشته طراحی داخلی این است که نقطه پایانی نمی توان برای آن متصور شد. چون مردم دائما در حال تغییرند و واحدهای مسکونی و تجاری دائما باید بازسازی شوند و اینها همه یک اتفاق جاریست که توقفی در آن نخواهد بود. حتی زمان رکود صنف ساختمان سازی ، کماکان صنعت طراحی داخلی فعالیت دارد و سودآور است. مثال معروفش میتواند فروشگاه های مبلمان باشد که دائما در حال گسترش هستند ،
اینها همه نشان دهنده این است که این صنف دائما در حال رشد بوده و مسیری صعودی را در بازارکار طی میکند.
این رشته بواسطه تنوع طلبی و به روز بودن و مدگرایی در آن همیشه در حال فعالیت بوده و ما شاهد پیشرفت های هرروزه آن مثل ورود مبلمان ها دیزاین ها و رنگ های جدید و همچنین تکنولوژی هستیم که همه اینها باید در طراحی داخلی لحاظ شوند. پس میتوان آینده خوبی برای این رشته متصور شد ، خصوصا در ایران که مساله دیزاین داخلی خیلی بین عامه باب نبوده و کم کم در حال جا افتادن است.
گروه دکوراسیون و معماری داخلی و هنرمندان مجرب آموزشگاه معماری شهریار با سابقه 20 ساله ، همیشه حرف تازه ایی برای گفتن دارند . صدها پروژه اجرا شده توسط تصویرگران آموزشگاه معماری شهریار در سطح شهرهای مختلف ایران خود گواه و گویای این واقعیت است.
هدف ما خروجی و نتیجه مطلوب پایان دوره آموزشی شما عزیزان است. موفقیت شما ، تضمین موفقیت این مرکز خواهد بود.
 

دوره های آموزشی که در آموزشگاه معماری شهریار برگزار می گردد، به شرح زیر می باشد:

3dmax
Vray
Corona
Lumion
Revit
Icdl
Photoshop
After effect
Autocad
Gis
Rhino
Grasshoppor
Skatchup
Excel
حسابداری
زبان ترکی
زبان انگلیسی